INSPIRACJE BIERZEMY Z NATURY

SZYBKOŚĆ

Postaramy się ukończyć zlecenie w możliwie jak najkrótszym czasie. Proste strony internetowe tworzymy przeważnie do 3 dni, natomiast logo lub inny projekt graficzny do 2 dni.

JAKOŚĆ

Zadowolenie klienta to dla Nas podstawa. Reagujemy na wszelkie uwagi. Po oddaniu zlecenia nanosimy poprawki jeśli jest taka potrzeba.

NISKIE CENY

Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za usługi. Tanie strony internetowe i jedne z najniższych na rynku cen za projekty graficzne. Korzystając z naszych usług przekonasz się że za wysoką jakość nie zawsze trzeba dużo zapłacić.

 

komputer

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych opartych o popularne skrypty CMS takie jak: WordPress czy Prestashop. Dzięki
temu strona którą Państwo otrzymają będzie posiadała panel administracyjny w polskiej wersji językowej co pozwoli w prosty
sposób samodzielnie edytować jej zawartość. Jesteśmy też w stanie stworzyć logo firmy, wizytówkę lub inny projekt graficzny.

TWORZENIE STRON WWW

Strony tworzymy w systemie WordPress. Wszystkie są w pełni responsywne czyli dostosowują się do wielkości ekranu. Dodamy na stronę: mapę, formularz kontaktowy, galerię… i inne potrzebne dodatki.

W razie potrzeby zainstalujemy darmowy certyfikat dzięki któremu Państwa strona będzie wykrywana przez przeglądarki jako bezpieczna. 

serwerMożemy wykupić domenę i hosting. W gratisie dorzucimy specjalny kod rabatowy uprawniający do otrzymania 25% zniżki na serwer w jednej z najlepszych firm SEOHOST.

PROJEKTY GRAFICZNE

Zajmujemy się projektowaniem wizytówek, plakatów, banerów. Stworzymy logo dopasowane do Państwa firmy. Możemy umieścić wybraną grafikę na wirtualnych, telefonach, komputerach, wizytówkach, koszulkach itp. aby mogli Państwo zobaczyć jak będzie wyglądało logo lub strona w różnych sytuacjach. Taka grafika wspaniale nadaje się także do promocji.

Poniżej przedstawiamy przykładowy cennik stworzenia strony internetowej oraz niektórych usług dodatkowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego że każdy klient ma inne wymagania, dlatego podany cennik jest tylko orientacyjny. 

PODSTAWOWY

400zł.
  • Do 2 podstron
  • Galeria
  • System CMS
  • Formularz kontaktowy
  • Wersja mobilna
  • Projekt graficzny
  • Dodanie do wyszukiwarki Google
USŁUGA CENA
Projekt logo
od 100zł.
Projekt wizytówki
od 100zł.
Projekt ulotki
od 150zł.
Projekt baneru statycznego
od 70zł
Projekt baneru dynamicznego
od 150zł.
Dodanie Firmy do Map Google
50zł.
Instalacja darmowego SSL
100zł.

© 2018 Wszystkie prawa zastrzeżone CMSdesign.pl